התקשרו: 050-6518658

Melodrum

רקדניות ברזילאיות

רקדניות ברזילאיות

רקדניות ברזילאיות היו ונשארו אטרקציה מעולה לכל אירוע ושמחה: בר- מצווה, בת- מצווה, חתונה, מסיבות, ערבי חברה ועוד. עם הרקדניות שלנו האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח ורחבת הריקודים תהיה מלאה לא רק ברוקדים אלא גם בהרבה שמחה, צבע, קצב ואנרגיה.
הרקדניות הברזילאיות של סמבה פנטזי הן הפנים של הלהקה ובהחלט הדבר הראשון שבולט לעין בפעם הראשונה שהלהקה נכנסת. הרקדניות מגיעות עם מספר תלבושת כאשר המפורסמת והמרשימה ביותר היא תלבושת הסמבה-קרנבל עם הנוצות הססגוניות על הראש (קבסה) והעל הגב (קוסטרו), האיפור הנוצץ, נעלי העקב הגבוהות והאביזרים השונים על הידיים והרגליים, אך מה שבולט יותר מכל היא שמחת החיים, האנרגיה והחיוך הגדול. הרקדניות הברזילאיות שלנו ישדרגו כל אירוע שלכם, כל רקדנית שרוקדת בלהקה מביאה איתה הרבה נסיון, מקצועיות וכשרון. הרקדניות הברזילאיות שלנו מופיעות לקהל באירוע, מרקידות את האורחים ומשתלבות בין הרוקדים ברחבת הריקודים. כל רקדנית היא עולם ומלואו וכל אחת מהן יודעת לרגש ולגרום לשאר האנשים לזוז, כי מי יכול ומי ירצה בכלל להשאר אדיש? מהר מאוד רחבת הריקודים הופכת לאירוע קרנבל כמו בברזיל ומה יכול להיות יותר טוב כשהאירוע שלכם הופך להיות כמו חלום כמו פנטזיה אבל אמיתית.
לכל אירוע מגיעות הרקדניות עם מספר תלבושות שביניהן תלבושת הסמבה-קרנבל, איתה מופיעות הרקדניות לשירים ברזילאים בסגנון קרנבל ריו דה ג’נירו, מנגינות בקצב הסמבה וכן לקצב הבטוקדה, מתופפי הסמבה. זוהי כניסה עם המון אנרגיה ואדרנלין שמפתיעה בכל פעם מחדש. הרקדניות נכנסות בעוד תלבושות כמו תלבושת למבדה, תלבושת ספורט ועוד ומרקידות את הקהל בריקודי שורות, תהלוכה ססגונית, ריקודים מצפון ברזיל וכו’.
סמבה פנטזי תמיד שמרה על איכות רקדניות ברמה הגבוהה ביותר ומעבר לתלבושות, חיוך מקסים והרבה שמחה, הרקדניות שלנו יודעות ומכירות את הסמבה הכי טוב שאפשר על כל שלל סגנונותיה. אז למה אתם מחכים ? אם עוד לא חוויתם קרנבל מקרוב, הגיע הזמן להכיר את הרקדניות שלנו מקרוב, הגיע הזמן לשכוח מהכל לבינתיים ולשמוח כמו הברזילאים !