התקשרו: 050-6518658

Melodrum

קפוארה

בסמבה פנטזי תוכלו למצוא מופעי קפוארה, סדנאות קפוארה ואמני קפוארה מהטובים ביותר שקיימים בארץ, אשר הגיעו אלינו היישר מברזיל ! הקפוארה, אמנות הלחימה האפרו-ברזילאית הפופולארית בכל העולם מוגשת לכם היישר מהמומחים שלנו, אמני קפוארה ברזילאים שגדלו והתחנכו על סגנון הלחימה/ריקוד הזה. אצלנו הקפוארה היא לא עוד תחביב אלא דרך חיים.
אם אתם מחפשים מופע קפוארה המשלב אקרובטיקה, קורדינציה ומוסיקה אותנטית הגעתם למקום הנכון ! מופע הקפוארה שלנו לא משאיר אף אחד אדיש וסוחף אחריו את כולם מקטן ועד גדול.
כמו כן, בסמבה פנטסי תוכלו למצוא אמני קפוארה שיעבירו לכם סדנאות לכל מטרה: לימי גיבוש, לימי הולדת, קייטנות, סדנאות חינוכיות לבתי-ספר ותיכונים ועוד. בסמבה פנטזי תוכלו להזמין מופע עוצר נשימה, הכולל סלטות, קפיצות, קורדינציה שכוללת את כל חלקי הגוף בשילוב עם הקהל. זהו מופע שלא משאיר אף אחד אדיש ומפתיע בכל פעם מחדש. בכל סדנא ומופע משתתפים גם כלי הנגינה המיוחדים של הקפוארה הבירמבאו (כלי נגינה עם מיתר אחד – “הגיטרה של הקפוארה”), האטאבקי (תוף גדול מעץ שעליו מתוח עור של חיה), האגוגו (זוג פעמונים מחוברים) והפנדירו (סוג של תוף מרים).

אמני הקפוארה מופיעים בשמחות פרטיות כגון: בר- מצווה ובת-מצווה, חתונות וכן בפסטיבלים, מופעי חוצות, ימי כיף לעובדים ועוד. כמו כן ניתן להזמין את המופע “החוויה הברזילאית” המשלב תיפוף סמבה-בטוקדה וקפוארה, מופע לילדים ונוער שרץ בהצלחה ברחבי הארץ מזה מספר שנים (ראו בדף מופעים- מופעים לילדים ונוער באתר זה).