התקשרו: 050-6518658

Melodrum

חתונות

חתונות

סמבה פנטסי היא הלהקה הברזילאית האדיאלית לחתונה שלכם, בלהקה שלנו תוכלו למצוא רקדניות ברזילאיות שיסחפו אחריהן את כל הרוקדים באירוע שלכם ומתופפי סמבה -בטוקדה שיכניסו הרבה קצב ואנרגיה לרחבת הריקודים. ניתן לעשות כניסה מיוחדת לאולם עם החתן והכלה מלווים בלהקת המתופפים (כפי שניתן לראות בקליפ) וגם בשילוב עם הרקדניות וכמובן אנחנו נדאג להרים ולהקפיץ את השמחה שלכם ולדאוג שהאירוע שלכם לא ישכח ושכולם ישמחו עד השמיים.
אם חשבתם להרים את האירוע שלכם ולהכניס את רוח הקרנבל לשמחה הגדולה בחייכם אנחנו הלהקה בשבילכם. אצלנו תוכלו למצוא רקדניות ברזילאיות אותנטיות, מקצועיות ומנוסות שיודעות לעשות הרבה שמח, לרקוד ולהרקיד את הקהל. ומתופפי בטוקדה מלאי אנרגיה שיכינסו הרבה קצב ושמחה לרחבת הריקודים. הלהקה נותנת מספר כניסות במהלך הערב: סמבה קרנבל, סמבה טרופיקל, פיוז’ן ועוד. במהלך הערב הרקדניות והמתופפים מחליפים מספר תלבושות, מחרוזות המוסיקה משתנות מסמבה- בטוקדה, לשירי קרנבל שמאפיינים את ריו דה-ג’נירו ועד לשירי למבדה, סמבה-רגאי ועוד. כמו יש לנו מופעי קפוארה עוצרי נשימה עם אמני הקפוארה הטובים בישראל.
אם גם אתם רוצים שכל האורחים שלכם ירקדו בקצב הסמבה עם הרקדניות הברזילאיות ולהרגיש את עצמת תופי הבטוקדה מקרוב אנחנו כאן בשבילכם ונשמח להפוך את האירוע שלכם לקרנבל תוסס, ססגוני ושמח שלא תוכלו לשכוח.
התקשרו או שלחו מייל דרך תיבת צור קשר ונשמח להכיר אתכם.

 

 

 

סרטון תדמית חדש 2015 ! (מומלץ לצפות באיכות HD ע”י לחיצה על גלגל השיניים בתחתית המסך מצד ימין ובחירה באיכות HD)