התקשרו: 050-6518658

Melodrum

אירועי חברה

אירועי חברה

הלהקה הברזילאית סמבה פנטזי כוללת רקדניות ברזילאיות, מתופפי סמבה (בטוקדה) ומוזיקאים ברזילאים מהשורה הראשונה. אנחנו מופיעים למעלה מ-7 שנים באירועים חברה  (בנק הפועלים, סופר-פארם, יורוקום- פאנסוניק, אל-על, סנו, ניופאן ועוד), כל האמנים בלהקה מקצועיים ומנוסים ומספקים הופעה ברמה הגבוהה ביותר. הלהקה מתאימה למסיבות ואירועים מכל הסוגים. כלהקה לקבלת פני האורחים עם הרקדניות הברזילאיות החייכניות ומתופפי הסמבה שיכניסו קצב שמח, אנרגטי וממריץ להמשך הערב. סמבה פנטזי יכולה לתת גם הופעה פרונטלית של הרקדניות הברזילאיות על גבי מוסיקה או בליווי נגנים וכן כאטרקציה ברחבת הריקודים. במהלך המסיבה הלהקה נכנסת מספר פעמים לרחבת הריקודים, כאשר כל כניסה היא בסגנון אחר הן מוסיקלי והן מבחינת התלבושת. הכניסות שלנו כוללות בין השאר כניסה מרשימה בשם: סמבה קרנבל- הופעה של הרקדניות הברזילאיות בתלבושת סמבה גרנדיוזית ומפוארת ובליווי מתופפי הבטוקדה ומחרוזת שירים ומנגינות בסגנון קרנבל ריו דה ג’נירו. כניסה נוספת נקראת סמבה טרופיקל, הרקדניות הפעם יהיו בתלבושות גמישות/ אלסטיות יותר שיאפשרו להן להזיז את כל חלקי הגוף (להבדיל מסגנון הסמבה של ריו שבו זזות בקצב מהיר מאוד בעיקר הרגליים) ולהרקיד את האורחים. בכניסה הזאת תהיה הרקדה של הקהל בסגנון שנקרא ריקודי שורות, בצעדים ותנועות בליווי המתופפים ומחרוזת שירים ומנגינות מצפון ברזיל הכוללת סגנונות כמו: למבדה, סמבה-רגאי, מרנגה, זומבה, פאנקי, axe ועוד.

בנוסף הלהקה משתלבת ברחבת הריקודים בעוד סגנונות כמו: דאנס, מוסיקה לטינית, סלסה, מוזיקה מזרחית, ים-תיכונית ועוד. זאת כניסה שנקראת: פיוז’ן- ערבוב של סגנונות ומרכיבים.
באירועים מסוימים הלהקה גם מקיימת מופע קפוארה קצר, הכולל הופעה עוצרת נשימה של אמני קפוארה ברזילאיים המבצעים ריקוד-לחימה עם אלמנטים של אקרובטיקה, סלטות, קפיצות, בעיטות, קוארדינציה וגמישות יוצאת דופן בליווי מוסיקת קפוארה מיוחדת.
כמו כן ניתן להזמין את המופע/סדנא שלנו “החוויה הברזילאית” (ראו בלשונית מופעים או בבלשונית סדנאות לילדים ונוער), סדנת תיפוף, קצב, קפוארה, שירים וריקודים מברזיל לילדים, נוער ולכל המשפחה. מתאים במיוחד לימי כיף, סדנאות גיבוש וכסדנא לעובדים.

סרטון תדמית חדש 2015 ! (מומלץ לצפות באיכות HD ע”י לחיצה על גלגל השיניים בתחתית המסך מצד ימין ובחירה באיכות HD)