התקשרו: 050-6518658

Melodrum

בר/בת מצווה

סמבה פנטזי היא הלהקה המושלמת לבר/ בת המצווה שלכם ! האמנים בלהקה מתמחים בעבודה עם ילדים, מלמדים, מפעילים ומופיעים בפני ילדים ונוער כבר שנים רבות. כל הופעה של הלהקה בשמחה שלכם מותאמת בדיוק לצרכי האירוע בתאום ציפיות מלא מול מנהל הלהקה. במהלך האירוע בר/בת המצווה מוזמנים להכנס בתהלוכת קרנבל ססגונית יחד עם הלהקה, הרקדניות והמתופפים. ניתן לשלב במהלך הכניסה פריט/אביזר לבוש שיתאים לחוגג או כלי נגינה לבחירתכם. סמבה פנטזי משתלבת יחד עם האורחים ברחבת הריקודים, מגנת ומופיעה על גבי המוסיקה של ה-D.J (הדי ג’י) או על גבי מחרוזת ברזילאית/לטינית שהלהקה מביאה. אנחנו מופיעים כמעט על כל סגנון במהלך האירוע: מוסיקה ים-תיכונית, ישראלית, דאנס, לטיני, היפ- הופ וכמובן מוסיקה ברזילאית, לטינית ודרום אמריקאית.

במהלך האירוע הלהקה נותנת כ-2/3 כניסות שונות לרחבת הריקודים, כל כניסה כוללת תלבושות שונות הן של הרקדניות והן של המתופפים, מוסיקה שונה והופעה בסגנון שונה. (למשל כניסת סמבה קרנבל וכניסת סמבה טרופיקל). למזמינים הרכב של 5 אמנים הכולל 2 רקדניות ו-3 מתופפי סמבה בטוקדה ינתן מופע קפוארה עוצר נשימה ללא תוספת תשלום המשלב את בעל השמחה והאורחים.

סמבה פנטזי מבטיחה לעשות את המקסימום האפשרי בכדי שבר/בת המצווה ירגישו על גג העולם ובכדי שכול האורחים ישתתפו בקרנבל ובמהלך השמחה, התפקיד שלנו כמו שאנחנו רואים אותו הוא לשמח, במקצועיות, באהבה ובהרבה כשרון. אנחנו דואגים להיות מורגשים ולהגיע באירוע עד אחרון האורחים.