התקשרו: 050-6518658

Melodrum

בטוקדה-מתופפים

מתופפים

בטוקדה- להקת מתופפים בסגנון הסמבה הברזילאית. המתופפים שלנו בלהקת סמבה פנטזי מקצועיים ומנוסים, נגנים מוכשרים ואנרגטיים שיכניסו הרבה קצב ברזילאי לאירוע שלכם. אם מדובר על קמפיין לקידום מכירות, תהלוכת עדלאידע בפורים, תוספת למופע או מסיבה, פרסומת או קליפ לטלוויזיה, המתופפים של סמבה פנטסי הם הטובים ביותר, עם למעלה מ-15 שנות נסיון באירועים פרטיים ועסקיים, אירועי חברות ומופעים לחברות ומוסדות, בתי ספר ותיכונים !
את הבטוקדה שלנו אי- אפשר לפספס, חברות וארגונים רבים בחרו בנו בגלל הקצב המדויק, רפרטואר המקצבים הברזילאיים העשיר שלנו, התופים המיוחדים והצבעוניים והאהבה האמיתית שלנו למוסיקה וקצב. כל הנגנים בהרכב נבחרו בקפידה ומנגנים יחד למעלה מ-7 שנים. המתופפים שלנו הם עמוד השדרה שלנו ומומלץ להזמין את הבטוקדה לכל אירוע בשביל לחוות את הקצב הברזילאי מקרוב, להרגיש את העוצמה ולהתרגש משמחת אווירת הקרנבל.

הבטוקדה היא המרכיב המרכזי במוסיקת הסמבה ובקרנבל המפורסם, שהידוע מביניהם הוא הקרנבל של ריו דה ג’נירו. כל תהלוכת הרקדנים, המיצגים והתפאורה זזה בהתאם למקצב של המתופפים ולכל כלי הקשה או תוף יש תפקיד מיוחד משלו וחשיבות גדולה. להבדיל מסגנונות מסוימים את הסמבה לא יכול לנגן כל אחד, נדרשת מיומנות מיוחדת, למידה ואימון רב, לכל נגן בד”כ יש כלי מסוים שעליו הוא מנגן ובו הוא מתמחה וקל לשמוע ולזהות מתי המתופפים מתואמים, מדויקים ומכוונים ומתי לא…

הבטוקדה (הרכב המתופפים- שורת המתופפים) מורכבת מכלי ההקשה שונים ותופים ברזילאים שהמפורסמים ביניהם הם: הרפיקי/רפיניקי, תוף בעל צליל גבוה מאוד אשר מוביל את הקצב ומסמן את ההתחלה, העצירות והסיום. הקיישה- תוף מתכת אשר עליו מתוח קפיץ ומפיק צליל מתכתי/באזזז. הסורדו- תוף גדול ועמוק בגדלים שונים שמפיק את הצליל הנמוך שאחראי לשמור על הקצב הבסיסי. הטמבורין- כלי הקשה קטן, נועד לקשט ול”צבוע” את הקצב, מנוגן ע”י מקל או ע”י מקל מיוחד בצורה של מברשת. האגוגו- זוג פעמונים שמוסיף צבע מיוחד ושמח לבטוקדה.
אם גם אתם רוצים להרגיש את עוצמת תופי הבטוקדה מקרוב ולהתחיל לרקוד בקצב הסמבה אנחנו כאן בשבילכם.